Prodej, Dům, Rodinný dům, 170 m²

8 500 000 Kč
Číslo zakázky 841
Sadov,Lesov, - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Lesov
Plocha podlahová
149 m²
Plocha užitná
170 m²
Plocha pozemku
837 m²
Plocha zastavěná
170 m²
Plocha zahrady
667 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji prostorný dům v Lesově u Karlových Varů. Rodinný dům je nepodsklepený, s dispozicí 5+kk a je zastavěn na ploše o velikosti 170m2. Jedná se o dřevostavbu, která byla zkolaudována v roce 2007. Dům je připojen na kanalizaci i vodovod. Vytápění a ohřev vody zajišťuje kombinovaný kotel. K dipozici jsou dvě koupelny s toaletou, kuchyň s novou kuchyňskou linkou a vestavěnými moderními spotřebiči, která je propojená s obývacím pokojem, dále čtyři neprůchozí pokoje, technická místnost,prostorný kumbál, předsíň a uzavíratelné zádveří. Renovace zahrady (667m2) proběhla před 4 lety. Byla vybudována skalka, bazén, položená nová dlažba, vysázeny okrasné dřeviny, opravila se terasa. Na zahradě je zahradní domek. Parkování je možné na vlastním pozemku nebo na přilehlé komunikaci. V případě zájmu je možnost nechat v domě vybavení a nábytek. Dům je v klidné lokalitě, je vzdálený od Karlových Varů přibližně 5 km a od Ostrova 7 km. Pro financování hypotečním úvěrem vám zajistíme vhodný typ úvěru. Doporučujeme osobní prohlídku nemovitosti. Celková plocha parcel - zahrada a zastavěná plocha domu - činí 837m2.

Nemovitosti, které jste si již prohlédli