Prodej, Dům, Rodinný dům, + Balkón/lodžie, 168 m²

9 900 000 Kč
Číslo zakázky 798
Sadov - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Sadov
Plocha podlahová
168 m²
Plocha užitná
168 m²
Plocha pozemku
1 719 m²
Plocha zastavěná
99 m²
Plocha zahrady
1 620 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
Patro
Balkón/lodžie
ano
PENB
C

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu s koupacím jezírkem a venkovním bazénem se slanou vodou. Zcela jedinečná lokalita splňující požadavky naprostého soukromí. Rodinný dům s dispozicí 5+kk, úložným prostorem v podkroví, krytým stáním pro dva automobily, přístěnkem (fitness), byl kolaudován v roce 2014. Jedná se o zděný nepodsklepený dvoupodlažní rodinný dům. V přízemí se nachází zádveří, samostatné WC s možností osazení sprchovým koutem, pracovna (nyní místnost s finskou saunou), obývací pokoj s jídelním koutem a kuchyní a spíží. V prvním patře jsou umístěny 3 ložnice, koupelna. Podkroví je pochozí. Objekt je vytápěn plynovým kotlem a rohovou krbovou vložkou s horkovzdušným rozvodem do kachlových kamen, je napojen na obecní vodovod a elektřinu. Odkanalizování je řešeno domácí čistírnou odpadních vod. Celková výměra pozemku je 1.719 m2 z čehož zastavěná plocha je 99 m2. Pozemek je udržovaný, kdy jeho součástí je koupací jezírko s koi kapry, bazén se slanou vodou, skleník, oplocení, dětské hrací prvky (houpačka, prolézačky). Oplocení z čelní strany domu je tvořeno ručně kovanou bránou. Výhodou této nabídky je zcela soukromá lokalita, prostorná zahrada s vodními prvky a vysoká kvalita realizace domu. V případě zájmu o financování koupě hypotečním úvěrem Vám rádi nezávazně zpracujeme nabídku. Pro více informací a prohlídku kontaktujte 777686386. Doporučujeme.