Prodej, Dům, Rodinný dům, 160 m²

2 950 000 Kč
Číslo zakázky 1009
Oloví,Krajkovská - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Oloví
Krajkovská
Plocha podlahová
160 m²
Plocha užitná
160 m²
Plocha pozemku
1 807 m²
Plocha zastavěná
84 m²
Plocha zahrady
1 723 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji rodinný dům v Krušných horách s atmosférou původních německých obyvatel. Dispozice domu je 5+1, v případě dvougeneračního využití 2x2+1. Dům je podsklepen s půdním prostorem. Zachovalé dveře a původní prvky umožní při citlivé rekonstrukci navázat na původní ráz domu. V rámci postupné modernizace byla vyměněna kuchyňská linka, došlo k modernizace sociálního zařízení. Vedle domu byla vytvořena parkovací plocha pro cca 3-4 vozidla. Pozemek - zahrada je svažitá. Celková výměra pozemku je 1807 m2. Tato nabídka je vhodná jak pro trvalé bydlení, tak pro rekreační využití. V obci se nachází veškerá základní občanská vybavenost (MěÚ, MŠ, ZŠ, pošta, hřiště, zdravotní středisko a obchod s potravinami). Zajímavá může být i blízkost hranic s Německem (hran. přechod Klingenthal). Více informací Vám rádi sdělíme při osobní prohlídce této nemovitosti.