Prodej, Dům, Rodinný dům, 158 m²

5 613 000 Kč
Číslo zakázky 808
Březová,Gen. Svobody - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Gen. Svobody
Plocha užitná
158 m²
Plocha pozemku
424 m²
Plocha zastavěná
69 m²
Dům pokoje
4 pokoje
Patro
PENB
G

Exkluzivně nabízíme prodej řadového rodinného domu ve vyhledávané lokalitě Drahotín v obci Březová u Sokolova. Termín dokončení stavby do 12/2021. Možnost výběru ze 4 rodinných domů o jednom podzemním podlaží, kde je vstup, garáž, dílna a sklady a dvou nadzemních podlažích. V 1. nadzemním podlaží je technická místnost, chodba, koupena s WC s umyvadlem a obývací pokoj s kuchyňským koutem. Ve 2. nadzemním podlaží 3 ložnice, koupelna. Dům je napojen na obecní vodovod, kanalizaci, elektřinu, plyn volitelně. Vytápění podlahové elektrické v kombinaci s krbovými kamny (kamna nejsou součástí dodávky). Volitelně ve fázi přípravy stavby je možné osadit tepelné čerpadlo, plynový kotel, fotovoltaiku. Jedná se o montovanou dřevostavbu se zděným suterénem. Stavbu realizuje firma Simply invest. Dům má nadstandardní tepelně izolační vlastnosti obálky. Ve standardu je již např. osazen kvalitními okny s trojskly. Detailní nabídku včetně popisu konstrukcí, vybavení a financování Vám rádi zašleme na vyžádání. Lokalita Drahotín je velmi žádána. Jedná se o menší lokalitu obklopenou vilovou zástavbou. V pohodlné docházkové vzdálenosti veškerá občanská vybavenost. Ceny od 5.613.000,- Kč. Velikost pozemků 283-424 m2.