Prodej, Dům, Rodinný dům, 300 m²

6 000 000 Kč
Teplička
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji zavedený pension s 5ti apartmány (přiděleno číslo evidenční), využitelný také jako prostorný rodinný nebo rekreační dům. Budova je částečně podsklepená, má 2 nadzemní podlaží s prostorným podkrovím, kde je možné vybudovat další ubytovací kapacity. Dům je napojen na obecní kanalizaci a vlastní studnu s vynikající kvalitou vody a dostačující kapacitou. Pozemky mají celkovou výměru 1.483 m2. Nemovitost včetně pozemků je ve výborně udržovaném stavu, v případě zájmu o provozování jako penzion nebo kombinace penzionu a bydlení získáte komerčně hodnotný objekt s vynikající obsazeností. Veškeré další informace Vám rádi sdělíme při osobním jednání a prohlídce.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
6 000 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Teplička
Číslo zakázky
542
Plocha podlahová
300 m²
Plocha užitná
300 m²
Plocha pozemku
1 483 m²
Plocha zastavěná
151 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
Patro
0
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. Martin Šíma

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. Martin Šíma
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.