Prodej, Dům, Rodinný dům, 150 m²

1 890 000 Kč
Nežichov
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji dvoupodlažní rodinný dům s navazující hospodářskou částí v obci Nežichov u Toužimi. Dům, zejména jeho obytná část v 1. NP je po rekonstrukci (podlahy, omítky, kuchyň, koupelna, elektřina, rozvody vody atp.). Střešní konstrukce domu, fasáda a hospodářská část domu bude vyžadovat investice. Pozemky mají celkovou plochu 2.100 m2. Dům je napojen na elektřinu, obecní vodovod, odkanalizování řešeno septikem. V sousedství domu se nachází ekofarma, v okolí je rybník, městečko Úterý, kde se natáčel známý seriál Zdivočelá země, zámek v Toužimi, Bečově, Nečtinách. Oblast je oblíbená pro svůj přírodní, romantický ráz. Plzeň i Karlovy Vary jsou vzdálené 40 km.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
1 890 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Nežichov
Číslo zakázky
710
Plocha podlahová
150 m²
Plocha užitná
150 m²
Plocha pozemku
2 100 m²
Plocha zastavěná
300 m²
Dům pokoje
4 pokoje
Patro
0

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. Martin Šíma

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. Martin Šíma
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.