podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Dům, Rodinný dům, 150 m²

1 890 000 Kč
Číslo zakázky 710
Nežichov - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Nežichov
Plocha podlahová
150 m²
Plocha užitná
150 m²
Plocha pozemku
2 100 m²
Plocha zastavěná
300 m²
Dům pokoje
4 pokoje
Patro
Nabízíme k prodeji dvoupodlažní rodinný dům s navazující hospodářskou částí v obci Nežichov u Toužimi. Dům, zejména jeho obytná část v 1. NP je po rekonstrukci (podlahy, omítky, kuchyň, koupelna, elektřina, rozvody vody atp.). Střešní konstrukce domu, fasáda a hospodářská část domu bude vyžadovat investice. Pozemky mají celkovou plochu 2.100 m2. Dům je napojen na elektřinu, obecní vodovod, odkanalizování řešeno septikem. V sousedství domu se nachází ekofarma, v okolí je rybník, městečko Úterý, kde se natáčel známý seriál Zdivočelá země, zámek v Toužimi, Bečově, Nečtinách. Oblast je oblíbená pro svůj přírodní, romantický ráz. Plzeň i Karlovy Vary jsou vzdálené 40 km.