Prodej, Dům, Rodinný dům, + Balkón/lodžie , 150 m²

2 499 000 Kč
Dalovice, Borská
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Dalovice u Karlových Var, v části obce Vysoká, spolu se samostatně stojící dílnou/skladem. Jedná se o částečně podsklepený zděný rodinný dům s dispozicí 5+1, garáží v domě, 2 x terasou. Objekt je napojen na inženýrské sítě vč. plynu. Celková výměra pozemku je 1019 m2. Dům vč. vedlejších staveb je cca z 60 let minulého století, kdy byl postaven na základech původního domu (z té doby zůstalo sklepení). Stav domu vyžaduje modernizaci. Výhodou této nabídky je dobrá lokalita, dostupnost MHD, optimální velikost zahrady. V případě zájmu o financování koupě hypotečním úvěrem vám rádi zpracujeme nejlepší možnou nabídku.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
2 499 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Dalovice
Borská
Číslo zakázky
477
Plocha podlahová
150 m²
Plocha užitná
150 m²
Plocha pozemku
1 019 m²
Plocha zastavěná
130 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
Patro
0
Balkón/lodžie
ano
PENB
E

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. Martin Šíma

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. Martin Šíma
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných domů.

aktuální nabídky domů