Prodej, Dům, Rodinný dům, 140 m²

2 620 000 Kč
Budov

Nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicí 3+1 v obci Verušičky - Budov, se zastavěnou plochou 80 m2, s pozemkem o celkové výměře 467 m2. Dům je po celkové nákladné rekonstrukci, střecha s 20ti letou zárukou, fasáda z části zateplená obložená obkladem (druhá část byla v plánu obložit dřevěným obkladem), nová elektroinstalace, rozvody vody, kuchyně německé výroby na míru se spotřebiči, interiérové dveře včetně obložek, bezpečnostní vstupní dveře, okna plastová, včetně sítí proti hmyzu. Vytápění je ústřední, teplo zajišťuje nový elektrokotel, rozvody k topným tělesům jsou v mědi. V obývacím pokoji jsou umístěna kamna finské výroby, která vyhřejí přízemí, komín je nově vystavěn a vyvložkován. Teplou vodu ohřívá kombinovaný bojlér. Vodu zajišťuje vrt, odpad je sveden do septiku. V přízemí domu se nachází vstupní chodba, kuchyně, obývák, ložnice, koupelna, WC. V patře se nachází pokoj, na druhé polovině půdní prostor, který lze předělat na další místnost. Dům je podsklepen, sklep je rozdělen na tři části a využíván jako technická místnost na kotel, bojlér, mrazák, druhá část jako úložný prostor, třetí část ze zahrady přístupná je využívaná na zahradní nářadí a jako dílna. Zahrada za domem a předzahrádka jsou oplocené, prostor je osvícen. Součástí zahrady jsou dva kotce pro psy. Celý pozemek je monitorován zabezpečovacím systémem s pěti kamerami se vzdáleným připojením. Dům se prodává s veškerým vybavení a zařízením. Na všechny spotřebiče je ješte rok záruka, na elektrokotel rok a půl, na pračku a sušičku je prodloužená záruka. V domě zůstane veškeré vybavení k provozu, zahradní nářadí, dílenské vybavení. Vše je zánovní, necelý rok používané. Velmi nízké náklady na bydlení, čistá příroda s výhledem na louky a lesy. Doporučujeme!

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
2 620 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Budov
Číslo zakázky
493
Plocha užitná
140 m²
Plocha pozemku
467 m²
Plocha zastavěná
80 m²
Dům pokoje
3 pokoje
Patro
0
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Pavlína korunková

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Pavlína Korunková
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných domů.

aktuální nabídky domů