Prodej, Dům, Rodinný dům, 137 m²

2 400 000 Kč
Budišovice, Ostravská
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Budišovice, okr. Opava na ul. Ostravská. Jedná se o klidnou lokalitu. Okolní zástavbu tvoří další rodinné domy. Součástí RD je pozemek 856m2, plus dvůr o velikosti 400 - 500m2. RD zastavěná plocha 137,56 m2. Z pozemku za domem lze vytvořit stavební pozemek. RD má půdní prostor, kde je možné přistavět další patro. RD je zděný, samostatně stojící, bez podsklepení, má jedno nadzemní podlaží s šikmou sedlovou střechou s půdním prostorem. Objekt byl postaven cca před 85-ti lety. Cca před 7-mi lety byla vyměněna střešní krytina a klempířské prvky, vyměněna kuchyňská linka a vyměněna okna za plastová. V RD se nachází jedna byt. jednotka 3+1. RD je napojen na ing. sítě - voda, elektro,
dešťová kanalizace. Splašková kanalizace je svedena do žumpy. Základy jsou betonové, svislé zděné, stropy s rovným podhledem, střecha šikmá sedlová, krytina z asfaltového šindele, vnější omítky břizolitové, vnitřní hladké, okna plastová, dveře dřevěné v dřevěné zárubni, vytápění je lokální kamny na tuhá paliva, v koupelně je vana a umyvadlo, WC je splachovací, příprava TÚV el. bojlerem, rozvody vody studené a teplé.
V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
2 400 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Budišovice
Ostravská
Číslo zakázky
636
Plocha podlahová
137 m²
Plocha užitná
137 m²
Plocha pozemku
400 m²
Plocha zastavěná
137 m²
Plocha zahrady
856 m²
Dům pokoje
3 pokoje
Patro
0
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Tomáš Čížek

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Tomáš Čížek
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.