Prodej, Dům, Rodinný dům, 130 m²

2 290 000 Kč
Nové Hamry

Nabízíme k prodeji dobový dům v podhůří Krušných Hor, obci Nové Hamry. Dům je průběžně udržovaný a využívaný k víkendovým rodinným pobytům. V přízemí se nachází obývací pokoj, kuchyň se vstupem na pozemek za domem, koupelna a vstupní chodba, ze které je zároveň vstup do garáže u domu. V horním patře jsou situovány tři ložnice. Za domem se nachází malý pozemek využitelný k posezení u domu. Vytápění domu je kombinované. Nemovitost je vhodná buď jako investiční příležitost pro její další dílčí pronájmy nebo jako rodinná chalupa se širokým výběrem volnočasových aktivit v blízkém okolí, kdy pozitivem umístění nemovitosti je zároveň základní občanská vybavenost obce Nové Hamry spočívající v umístění restauračních zařízení a obchodu.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
2 290 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Nové Hamry
Číslo zakázky
647
Plocha podlahová
130 m²
Plocha užitná
130 m²
Plocha pozemku
372 m²
Dům pokoje
4 pokoje
Patro
0
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. David Fusek

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. David Fusek
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.