Prodej, Dům, Rodinný dům, + Balkón/lodžie , 128 m²

2 950 000 Kč
Stříbrná

Nabízíme k prodeji patrový rodinný dům nacházející se v klidné lokalitě obci Stříbrná na pozemku o celkové výměře 837 m2. Zdrojem tepla je plynový kotel, v obývacím pokoji se nachází krb, ve sklepě je umístěn kotel na tuhá paliva, který je taktéž možné užívat. Vodu ohřívá elektrický bojler. Dům má zateplenou fasádu, plastová okna, nové bezpečnostní vstupní dveře, je částečně podsklepen. V přízemí domu se nachází vstupní chodba, kuchyně, obývací pokoj, ložnice a koupelna s toaletou. Z obývacího pokoje je možné jít na zahradu balkonovými dveřmi. V patře se nachází dva pokoje a menší komora vhodná jako úložný prostor. Na pozemku se nachází dřevěná kolna, která se využívá jako dílna a na uskladnění nářadí, přístřešek na auto a přístřešek k posezení. V zadní části zahrady je střecha na bazén, který byl nahrazen tramplínou.
S financováním rádi pomůžeme.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
2 950 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Stříbrná
Číslo zakázky
690
Plocha podlahová
128 m²
Plocha užitná
128 m²
Plocha pozemku
837 m²
Plocha zastavěná
73 m²
Dům pokoje
4 pokoje
Patro
0
Balkón/lodžie
ano
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Pavlína korunková

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Pavlína Korunková
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných domů.

aktuální nabídky domů