podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Dům, Rodinný dům, 120 m²

6 490 000 Kč
Číslo zakázky 694
Tisová - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Tisová
Plocha podlahová
120 m²
Plocha užitná
120 m²
Plocha pozemku
2 827 m²
Dům pokoje
3 pokoje
Patro
PENB
G
Nabízíme k prodeji stylovou novostavbu domu v části obce Nejdek Tisová využitelného jako chalupa či k trvalému bydlení. Dům byl majitelem vystaven s použitím kvalitních nadstandardních materiálů zohledňujících potřeby domu a jeho součástí včetně výsadby dřevin na pozemku. K domu náleží rozlehlý, jižně orientovaný pozemek o výměře 2.827 m2 s krásným výhledem do okolí a bezprostřední návazností okolních lesů. U domu se nachází garáž, v jejímž horním patře byla uvažováno vybudování pokoje využitelného k samostatnému užívání. Vzhledem k členitosti nemovitosti rádi sdělíme případné upřesňující dotazy týkající se zejména stavebně technického stavu domu po další domluvě. Nemovitost zaujme svým venkovským charakterem, krásnou okolní přírodou, klidem a širokou možností volnočasových aktivit v podhůří Krušných hor. Doporučujeme.