Prodej, Dům, Rodinný dům, 120 m²

6 490 000 Kč
Tisová

Nabízíme k prodeji stylovou novostavbu domu v části obce Nejdek Tisová využitelného jako chalupa či k trvalému bydlení. Dům byl majitelem vystaven s použitím kvalitních nadstandardních materiálů zohledňujících potřeby domu a jeho součástí včetně výsadby dřevin na pozemku. K domu náleží rozlehlý, jižně orientovaný pozemek o výměře 2.827 m2 s krásným výhledem do okolí a bezprostřední návazností okolních lesů. U domu se nachází garáž, v jejímž horním patře byla uvažováno vybudování pokoje využitelného k samostatnému užívání. Vzhledem k členitosti nemovitosti rádi sdělíme případné upřesňující dotazy týkající se zejména stavebně technického stavu domu po další domluvě. Nemovitost zaujme svým venkovským charakterem, krásnou okolní přírodou, klidem a širokou možností volnočasových aktivit v podhůří Krušných hor. Doporučujeme.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
6 490 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Tisová
Číslo zakázky
694
Plocha podlahová
120 m²
Plocha užitná
120 m²
Plocha pozemku
2 827 m²
Dům pokoje
3 pokoje
Patro
0
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. David Fusek

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. David Fusek
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.