Prodej, Dům, Rodinný dům, 180 m²

1 300 000 Kč
Zlatý Kopec

Nabízíme k prodeji RD v obci Zlatý kopec nedaleko obce Boží dar. Zastavěná plocha domu činí 110m2, pozemek je o rozloze 276m2. K domu vede příjezdová cesta, která pokračuje k sousedním nemovitostem. V domě v minulosti proběhla částečná rekonstrukce (plastová okna, výměna elektrických rozvodů, plastové odpadové potrubí v domě,plechová střecha) a je třeba dokončit rekonstrukci vnitřních prostor. V současnosti je dům delší dobu nevyužíván. Doporučujeme pro zájemce o vybudování penzionu v klidné horské lokalitě , nebo víkendové bydlení pro rodinu.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
1 300 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Zlatý Kopec
Číslo zakázky
475
Plocha podlahová
300 m²
Plocha užitná
180 m²
Plocha pozemku
276 m²
Plocha zastavěná
110 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
Patro
0
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Věra Botková

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Věra Botková
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných domů.

aktuální nabídky domů