Prodej, Dům, Rodinný dům, + Balkón/lodžie , 140 m²

3 990 000 Kč
Sokolov, Hornická
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji patrový rodinný dům s dispozicí 3+1 s garáží, nacházející se v klidné části Sokolova, na pozemku o celkové výměře 488 m2, se zastavěnou plochou 100 m2. Původní okna byla vyměněna za euro okna, střecha byla nově zhotovena. V přízemí domu se nachází kuchyň, velký obývací pokoj a koupelna. Z domu je možný vstup do garáže. V patře se nachází ložnice s balkónem, pokoj a malý pokoj vhodný k přestavbě druhé koupelny nebo zděné šatny. Dům je částečně podsklepen, ve sklepě je umístěn plynový kotel, který zajišťuje teplo i teplou vodu. Na zahradě je dílna a skleník, vyžadující opravu.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
3 990 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Hornická
Číslo zakázky
378
Plocha užitná
140 m²
Plocha pozemku
488 m²
Dům pokoje
3 pokoje
Patro
0
Balkón/lodžie
ano
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Pavlína korunková

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Pavlína Korunková
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných domů.

aktuální nabídky domů