Prodej, Dům, Rodinný dům, 90 m²

400 000 Kč
Číslo zakázky 762
Manětín - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Manětín
Plocha podlahová
90 m²
Plocha užitná
90 m²
Plocha pozemku
756 m²
Dům pokoje
4 pokoje
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji ideální 1/2 rodinného domu v Manětíně s pozemky o celkové výměře 756 m2. Spoluvlastníci užívají společně zahradu (na užívané části zahrady spolu s nabízeným podílem je zahradní domek se sprchou a WC), chodbu domu, sklepní a půdní prostor. V rámci nabízeného podílu je užívána levá strana domu. Budova je částečně podsklepená, napojená na vodovod, elektřinu, přípojka kanalizace je na hranici pozemku a dle informací od vlastníka obec tuto část kanalizační sítě zprovozní v průběhu roku. Stav pravé části domu je špatný a bude vyžadovat i statickou stabilizaci zdi. Nabídka vhodná pro méně náročné zájemce o vlastní bydlení nebo rekreaci v rodinném domku se zahradou v Manětíne.