Prodej, Dům, Rodinný dům, 90 m²

400 000 Kč
Manětín
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji ideální 1/2 rodinného domu v Manětíně s pozemky o celkové výměře 756 m2. Spoluvlastníci užívají společně zahradu (na užívané části zahrady spolus
nabízeným podílem je zahradní domek se sprchou a WC), chodbu domu, sklepní a půdní prostor. V rámci nabízeného podílu je užívána levá strana domu. Budova je částečně podsklepená, napojená na vodovod, elektřinu, přípojka kanalizace je na hranici pozemku a dle informací od vlastníka obec tuto část kanalizační sítě zprovozní v průběhu roku. Stav pravé části domu je špatná a bude vyžadovat i statickou stabilizaci zdi. Nabídka vhodné pro méně náročné zájemce o vlastní bydlení nebo rekreaci v rodinném domku se zahradou v Manětíne.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
400 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Manětín
Číslo zakázky
762
Plocha podlahová
90 m²
Plocha užitná
90 m²
Plocha pozemku
756 m²
Dům pokoje
4 pokoje
Patro
0
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. Martin Šíma

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. Martin Šíma
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.