Prodej, Dům, Rodinný dům, + Balkón/lodžie , 150 m²

8 000 000 Kč
Karlovy Vary, Tašovice, U Brodu
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicí 7+2, s obytnou plochou cca. 150 m2. V I.NP se nachází letní kuchyně, garáž pro 3 auta a úložné prostory. Ve II. a III.NP se nachází kuchyně, 2 koupelny, komora, obývací pokoj s vchodem na terasu a 6 pokojů. Zateplený dům je po celkové rekonstrukci, vytápění zajišťuje plynový kotel nebo krbová vložka v obývacím pokoji. Pozemek kolem domu je oplocený a pravidelně udržovaný. V případě zájmu domluvíme prohlídku nemovitosti. V rámci služeb naší společnosti Vám pomůžeme s vyřízením hypotéčního úvěru na koupi domu.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
8 000 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Tašovice
U Brodu
Číslo zakázky
278
Plocha podlahová
150 m²
Plocha užitná
150 m²
Plocha pozemku
1 051 m²
Plocha zastavěná
138 m²
Plocha zahrady
913 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
Patro
0
Balkón/lodžie
ano
PENB
F

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Jaroslav Krchňavý

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Jaroslav Krchňavý
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných domů.

aktuální nabídky domů