Prodej, Dům, Rodinný dům, 100 m²

2 300 000 Kč
Loučky
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji dvoupodlažní, částečně podsklepený RD s možností dispozice 3+1 + velká půda. Nemovitost má přidělené č.p. a je napojena na vodovod, plyn a elektriku. V domě je nutné dokončit napojení nového plynového kotle na rozvod topení a dům je nutné napojit na veřejnou kanalizaci s připojku na pozemku u domu. Celková výměra pozemku je 480 m2. Dům procházel postupnou rekonstrukcí a po výše uvedených úpravách je možné dům užívat. Nemovitost je bez zástav a omezení na LV.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
2 300 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Loučky
Číslo zakázky
503
Plocha podlahová
100 m²
Plocha užitná
100 m²
Plocha pozemku
480 m²
Plocha zastavěná
81 m²
Plocha zahrady
400 m²
Dům pokoje
3 pokoje
Patro
0
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Jaroslav Krchňavý

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Jaroslav Krchňavý
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných domů.

aktuální nabídky domů