podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Pozemek, Zahrady, 516 m²

159 960 Kč (310 Kč za m²)
Číslo zakázky 463
Chodov - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento pozemek můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento pozemek můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Chodov
Plocha pozemku
516 m²
Patro
Nabízíme k prodeji pozemek s možným využitím jako zahrada o výměře 516 m2 v klidné části města Chodov. Pozemek se nabízí v rámci prodeje lokality 15 pozemků o výměrách v rozmezí 488 až 516 m2, které jsou graficky znázorněny na přiloženém plánku. Dle platného územního plánu se pozemky nachází v ploše smíšeného nezastavěného území, není tedy na nich možné vybudovat stavbu pevně spjatou s pozemkem. Přístup k lokalitě pozemků po obecní zpevněné komunikaci. Další bližší informace sdělíme po telefonické domluvě.