Prodej, Pozemek, Zahrady, 516 m²

159 960 Kč (310 Kč za m²)
Chodov
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji pozemek s možným využitím jako zahrada o výměře 516 m2 v klidné části města Chodov. Pozemek se nabízí v rámci prodeje lokality 15 pozemků o výměrách v rozmezí 488 až 516 m2, které jsou graficky znázorněny na přiloženém plánku. Dle platného územního plánu se pozemky nachází v ploše smíšeného nezastavěného území, není tedy na nich možné vybudovat stavbu pevně spjatou s pozemkem. Přístup k lokalitě pozemků po obecní zpevněné komunikaci. Další bližší informace sdělíme po telefonické domluvě.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za m²):
310 Kč
Cena
159 960 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Chodov
Číslo zakázky
463
Plocha pozemku
516 m²
Patro
0

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. David Fusek

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. David Fusek
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.