Prodej, Pozemek, Bydlení, 19 266 m²

1 926 600 Kč (100 Kč za m²)
Číslo zakázky 976
Karlovy Vary,Olšová Vrata, - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento pozemek můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento pozemek můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Olšová Vrata
Plocha pozemku
19 266 m²
Patro

Nabízíme k prodeji rozlehlý pozemek o celkové výměře 19.266 m2 nacházející se na okraji obce Olšová Vrata. Prodej zahrnuje dva sloučené pozemky, které jsou definované jako plochy zemědělsky využívané půdy - vymezeny plochy obhospodařovaného a dočasně neobhospodařovaného zemědělského půdního fondu - plochy orné půdy, luk a pastvin. Současně přes pozemky přechází dopravní koridor pro obchvat obytné lokality Olšová Vrata, v šíři 100m. V něm bude umístěna nová přístupová komunikace k letišti. Jedná se o veřejně prospěšnou stavbu. Část pozemek je v rámci zatím nevydaného územního plánu schválen k budoucí výstavbě bydlení venkovského typu viz výňatek z územního plánu ve fotografiích, kdy výměra zastavitelné části bude cca 800 m2, tuto část lze nechat oddělit geometrickým plánem. Trasa dopravního koridoru je zde rovněž uplatněna. Tato výměra 800 m2 se nabízí za 400.- Kč/m2, zbylá výměra pozemků za 100.- Kč/m2, cena k jednání. Bližší informace rádi upřesníme po telefonu.