podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Pozemek, Bydlení, 963 m²

1 637 100 Kč (1 700 Kč za m²)
Číslo zakázky 823
Mezirolí - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento pozemek můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento pozemek můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Mezirolí
Plocha pozemku
963 m²
Patro

Nabízíme prodej pěkného pozemku určeného k výstavbě rodinného domu (bylo již vydáno stavební povolení) o výměře 963 m2. Pozemek je rovinatý, rohový, ohraničený oplocením sousedních pozemků. Veškeré inženýrské sítě, tedy voda, kanalizace, plyn, elektřina jsou na hranici pozemku. Pozemek je přístupný po asfaltové komunikaci. Výhodou této nabídky je připravenost pozemku, optimální výměra, vyhledávaná lokalita s dobrou dostupností do Karlových Varů, případně Nové Role, Krušných hor. V blízkosti se nachází dětské hřiště, školka. Doporučujeme.