podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Pozemek, Bydlení, 1 681 m²

1 664 190 Kč (990 Kč za m²)
Číslo zakázky 2531
Šabina - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento pozemek můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento pozemek můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Šabina
Plocha pozemku
1 681 m²
Patro

Nabízíme k prodeji jeden poslední volný pozemek pro výstavbu rodinného domu za cenu 990,- Kč/m2 v obci Šabina u Sokolova o výměře 1.681 m2. Pozemky jsou napojeny na obecní kanalizaci, vodovodní řad a elektřinu, jsou přístupné po místní asfaltové komunikaci. Výhodou této lokality je vynikající dopravní dostupnost do Sokolova a na rychlostí komunikaci R6, výhodná konečná cena zahrnuje již DPH, možnost výběru vyhovující výměry pozemku. Ve spolupráci se stavebními firmami jsme schopni nabídnout i výstavbu rodinných domů. Pro aktuální nabídku volných pozemků nás kontaktujte.