podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Pozemek, Bydlení, 2 369 m²

450 000 Kč
Číslo zakázky 746
Skřipová - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento pozemek můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento pozemek můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Skřipová
Plocha pozemku
2 369 m²
Patro

Nabízíme k prodeji stavební pozemek nacházející se v katastrálním území Skřipová, obci Vrbice, okrese Karlovy Vary, o celkové výměře 2.369 m2. Podle platného územního plánu je pozemek vymezen jako zastavitelné území se způsobem využití smíšené obytné - rekreační, tj. pro bydlení a pobytovou rekreaci, celková kapacita lokality je 1-2-3 objekty. Na pozemku se nenachází inženýrské sítě, na sousedním pozemku p.č. 582/1 ve vlastnictví obce se nachází vzdušné vedení NN, tedy pozemek lze zasíťovat elektřinou. Skřipová počítá se zásobení vodou a likvidaci odpadních vod individuálně pro každý objekt samostatně. Při rychlém jednání je možná sleva.