Prodej, Pozemek, Bydlení, 2 369 m²

580 000 Kč
Skřipová
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji stavební pozemek nacházející se v katastrálním území Skřipová, obci Vrbice, okrese Karlovy Vary, o celkové výměře 2.369 m2. Podle platného územního plánu je pozemek vymezen jako zastavitelné území se způsobem využití smíšené obytné - rekreační, tj. pro bydlení a pobytovou rekreaci, celková kapacita lokality je 1-2-3 objekty. Na pozemku se nenachází inženýrské sítě, na sousedním pozemku p.č. 582/1 ve vlastnictví obce se nachází vzdušné vedení NN, tedy pozemek lze zasíťovat elektřinou. Skřipová počítá se zásobení vodou a likvidaci odpadních vod individuálně pro každý objekt samostatně.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
580 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Skřipová
Číslo zakázky
746
Plocha pozemku
2 369 m²
Patro
0

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Pavlína korunková

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Pavlína Korunková
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.