Prodej, Pozemek, Bydlení, 17 016 m²

8 337 840 Kč (490 Kč za m²)
Číslo zakázky 2097
Hory - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento pozemek můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento pozemek můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Hory
Plocha pozemku
17 016 m²
Patro
Nabízíme k prodeji dva pozemky v lukrativní oblasti Hor u Jenišova v těsné blízkosti Karlových Varů. Jedná se o pozemky s celkovou výměrou 17016 m2. V územním plánu vymezeny jako území bydlení venkovského typu, část jednoho pozemku jako plocha veřejného prostranství.Přístupové cesty k pozemku jsou jak z Jenišova, části Pod Rohem,tak i z obce Hory. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku.Vhodné jako investice pro rozparcelování a následný prodej jednotlivých stavebních parcel nebo pro výstavbu usedlosti v klidném a atraktivním prostředí nedaleko Karlových Varů. Cena za metr čtvereční 490,-Kč. Více informací podáme osobně v naší RK.