Prodej, Pozemek, Bydlení, 1 372 m²

1 490 000 Kč
Karlovy Vary, Olšová Vrata, Hornická
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 1372 m2. Pozemek se nachází na okraji obce Olšová Vrata u Karlových Varů. Pozemek je obdélníkového tvaru, slunečný a rovinatý, leží při místní komunikaci. Elektřina a voda je vedena na patě pozemku. Na sousedních parcelách již stojí rodinné domy. Obec je oblíbená pro svoji polohu, s charakterem venkovského bydlení, na okraji CHKO a pro snadnou dostupnost do Karlových Varů nejen autem, ale i autobusy MHD. Vzdálenost od centra lázeňského města Karlovy Vary je zhruba 8 km. Golfové hřiště je vzdáleno asi 1,5 km.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
1 490 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Olšová Vrata
Hornická
Číslo zakázky
347
Plocha pozemku
1 372 m²
Patro
0

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Pavlína korunková

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Pavlína Korunková
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.