podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Pozemek, Bydlení, 1 269 m²

1 522 800 Kč (1 200 Kč za m²)
Číslo zakázky 956
Nejdek,Limnická - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento pozemek můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento pozemek můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Limnická
Plocha pozemku
1 269 m²

Nabízíme k prodeji pozemek pro výstavbu rodinného nebo rekreačního domu v Nejdku, ulice Limnická. Jedná se o dva pozemky, které mají celkovou výměru 1269 m2. Na hranici pozemku je veden vodovod, kanalizace, sloup na elektřinu je na okraji pozemku. Přes pozemek v jeho zadní části vede potůček a je tak možné využít pro tvorbu jezírka, biotopu atp. V současné době připravuje obec rozšíření komunikace s novým asfaltovým povrchem kolem pozemku. Výhodou této nabídky je atraktivní cena, oslunění pozemku a jeho pozice s pěkným výhledem. Veškeré bližší informace Vám rádi sdělíme při osobním jednání. V případě vícero zájemců si vlastník vyhrazuje právo vybrat kupujícího dle výhodnosti jeho nabídky. Rádi Vám nezávazně a zdarma připravíme nabídku financování koupě tohoto pozemku.