Prodej, Pozemek, Bydlení, 1 141 m²

1 814 190 Kč (1 590 Kč za m²)
Hory
Black
Zavřít galerii

Nabízíme ke koupi slunný stavební pozemek o výměře 1.141 m2 v obci Hory s jihozápadní orientací určený pro výstavbu rodinného domu. Pozemek má ideální obdelníkový tvar k umístění stavby. Na pozemku jsou kompletní inženýrské sítě, elektřina, voda, kanalizace, přístup je zajištěn po obecní asfaltové komunikaci. Okolní zástavbu tvoří novostavby rodinných domů. Bezprostřední dopravní dostupnost do Karlových Varů. Doporučujeme.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za m²):
1 590 Kč
Cena
1 814 190 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Hory
Číslo zakázky
648
Plocha pozemku
1 141 m²
Patro
0

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. David Fusek

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. David Fusek
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.