Prodej, Pozemek, Bydlení, 1 044 m²

4 489 200 Kč (4 300 Kč za m²)
Babice, Brennerova
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme rovinatý pozemek určený pro stavbu rodinného domu v obci Babice, Praha-východ. Na hranici pozemku jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě (vodovodní řad + vlastní vrt, el., kanalizace, plyn), příjezd po nové místní komunikaci. Jedná se o novou lokalitu navazující na stávající zástavbu. V blízkosti se nachází známé soukromé gymnázium a základní škola Open Gate. Výhodou této nabídky je optimální velikost a tvar pozemku, lokalita, blízkost přírody a základní občanské vybavenosti, školka, škola, gymnázium, dobré dopravní spojení do Prahy. V případě zájmu, Vám rádi zdarma učiníme nabídku financování koupě pozemku a případně i stavby rodinného domu prostřednictvím hypotečního úvěru přímo "šitého" na Vás a Vaše požadavky.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za m²):
4 300 Kč
Cena
4 489 200 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Brennerova
Číslo zakázky
569
Plocha pozemku
1 044 m²
Patro
0

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. Martin Šíma

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. Martin Šíma
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných pozemků.

aktuální nabídky pozemků