podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Pozemek, Zahrady, 394 m²

1 100 000 Kč
Číslo zakázky 886
Jenišov, - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento pozemek můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento pozemek můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Plocha pozemku
394 m²
Patro

Nabízíme k prodeji oplocenou zahradu v zahrádkářské kolonii v Jenišově u Karlových Varů, v blízkosti OC Fontána, o celkové výměře pozemku 394 m2. Na oploceném, rovinatém pozemku je postavena zděná chata bez č.e. se zastavěnou plochou 22 m2 a dřevěná kůlna na nářadí. Nemovitost je připojena na elektrický proud. Pozemek je ze 3 stran obrostlý vysokými tújemi, které zajišťují soukromí k sousedním pozemkům, jsou zde vysázeny jabloně a keře. Zahrádka je napojena na sezónní vodovod s užitkovou vodou z nedalekého rybníku a nedaleko od pozemku je v areálu kolonie pumpa s pitnou vodou. V loňském roce byla kolonie napojena na řád s pitnou vodou a za poplatek je možné si nechat zřídit přívod vody do chatky. Přistup k zahrádce je po panelové cestě v oploceném areálu kolonie. Do areálu kolonie je vjezd bránou s ovládáním na čip a jsou zde 2 parkovací plochy pro majitele pozemků. V blízkosti kolonie je zastávka autobusu MHD. Součástí kupní ceny je vybavení chatky, zahradní nářadí a vybavení, které se na pozemku nachází. Pozemky v kolonii jsou vymezeny k rekreačním účelům.