podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Pozemek, Bydlení, 937 m²

1 770 930 Kč (1 890 Kč za m²)
Číslo zakázky 713
Březová,Gen. Svobody - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento pozemek můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento pozemek můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Březová
Gen. Svobody
Plocha pozemku
937 m²
Patro
Exkluzivně nabízíme možnost koupě posledního kompletně zasíťovaného a připraveného pozemku k výstavbě rodinných domů v lokalitě Březová u Sokolova - Drahotín. Výměra pozemku je 937 m2. K pozemku jsou přivedeny veškeré dostupné inženýrské sítě, tedy plyn, dešťová a splašková kanalizace, vodovod, elektřina, veřejné osvětlení. Komunikace je asfaltová. Výhodou této nabídky je prostředí mezi stávající zástavbou kvalitních rodinných domů, veškerá občanská vybavenost v místě, výborné dopravní napojení.