Prodej, Pozemek, Ostatní, 898 m²

1 306 500 Kč
Číslo zakázky 968
Chbany,Vadkovice, - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento pozemek můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento pozemek můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Vadkovice
Plocha pozemku
898 m²
Patro

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek ve vyhledávané lokalitě, v blízkosti Nechranické přehrady, určený ke stavbě pro rodinnou rekreaci. Pozemek je zasíťovaný elektřinou, je rovinatý a oplocený. V okolní zástavbě jsou rekreační chaty a chaty k celoročnímu využití. Klidné místo s dojezdovou vzdáleností do města do 15 km. V případě zájmu může být součástí prodeje i karavan s platnou STK. Pozemek je připraven k okamžitému užívání, doporučujeme. Bližší informace po telefonu.