podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Komerční, Ostatní, 2 500 m²

4 200 000 Kč
Číslo zakázky 500
Kraslice - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tuto komerční nemovitost můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tuto komerční nemovitost můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Kraslice
Plocha podlahová
2 500 m²
Plocha užitná
2 500 m²
Plocha pozemku
3 485 m²
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji soubor nemovitostí v obci Kraslice rozkládajících se na pozemcích o celkové výměře 3.485 m2. Součástí nemovitostí je rozsáhlý skladovací či výrobní areál s plochou cca 2.000 m2, který byl v několika posledních desetiletích využíván jako pekárna, historicky však také jako pivovar. V rámci areálu se zároveň nachází dobový činžovní dům s užitnou plochou cca 500 m2, jehož přízemní část byla využívána jako podniková prodejna pekárny a pro hostinskou činnost, v zadní části přízemí je v současnosti dále k dispozici byt o velikosti 1+kk. V horních patrech se nachází rozlehlý byt o výměře 155 m2 s dispozicí 3+1 a nevyužité podkroví vhodné pro vybudování dalšího velkého bytu. Vzhledem k značné členitosti tohoto souboru nemovitostí, které nelze obsáhnout v popisu, rádi sdělíme další upřesňující informace po telefonické domluvě.