Prodej, Komerční, Ostatní, 2 500 m²

4 200 000 Kč
Kraslice

Nabízíme k prodeji soubor nemovitostí v obci Kraslice rozkládajících se na pozemcích o celkové výměře 3.485 m2. Součástí nemovitostí je rozsáhlý skladovací či výrobní areál s plochou cca 2.000 m2, který byl v několika posledních desetiletích využíván jako pekárna, historicky však také jako pivovar. V rámci areálu se zároveň nachází dobový činžovní dům s užitnou plochou cca 500 m2, jehož přízemní část byla využívána jako podniková prodejna pekárny a pro hostinskou činnost, v zadní části přízemí je v současnosti dále k dispozici byt o velikosti 1+kk. V horních patrech se nachází rozlehlý byt o výměře 155 m2 s dispozicí 3+1 a nevyužité podkroví vhodné pro vybudování dalšího velkého bytu. Vzhledem k značné členitosti tohoto souboru nemovitostí, které nelze obsáhnout v popisu, rádi sdělíme další upřesňující informace po telefonické domluvě.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
4 200 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Kraslice
Číslo zakázky
500
Plocha podlahová
2 500 m²
Plocha užitná
2 500 m²
Plocha pozemku
3 485 m²
Patro
0
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. David Fusek

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. David Fusek
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.