Prodej, Komerční, Ostatní, 1 000 m²

5 990 000 Kč
Nejdek, náměstí Karla IV.
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Prodej zděné polyfunkční budovy z roku 1905 v centru města Nejdek o 1 PP, 3 NP a podkrovím na pozemku o výměře 455 m2. V suterénu domu se nachází vinárna, restaurace, v přízemí a 1. p. restaurace, bar, salonek, obchod. a sklad. prostory. Ve 2.p. je byt, kanc. a sklad. prostory, podkroví je připravené k vestavbě apartmánů, kanceláří apod. Podl. pl. jednotlivých podlaží je 200 m2, což je v součtu 1000 m2 užitné plochy. Objekt prošel v roce 1995 gen. rekonstrukcí. Aktuálně je poškozená fasáda domu, zejména v zadní části budovy vyžadující opravu. Budova je napojena na veškeré IS a je v provozu. Parkovaní: vedle budovy.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
5 990 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Nejdek
náměstí Karla IV.
Číslo zakázky
2555
Plocha užitná
1 000 m²
Patro
0
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. Martin Šíma

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. Martin Šíma
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných komerčních nemovitostí.

aktuální nabídky komerčních nemovitostí