podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Komerční, Obchodní prostory, 400 m²

5 970 000 Kč
Číslo zakázky 863
Planá,náměstí Svobody - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tuto komerční nemovitost můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tuto komerční nemovitost můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
náměstí Svobody
Plocha užitná
400 m²
Plocha zastavěná
242 m²
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji dům se zastavěnou plochou 242 m2 v centru města Planá, nacházející se na náměstí Svobody. Dům je komerčně využíván. V přízemí domu je umístěná provozovna s občerstvením, která má v současnosti stálého nájemníka. Ve sklepních prostorách byla provozována diskotéka s barem. V 1. a 2. patře byly prostory přebudovány na pokoje, které jsou v současnosti využívané jako ubytovna. V 1. patře se disponuje třemi pokoji, kuchyňkou a koupelnou s toaletou, ve 2. patře se nachází pět trojlůžkových pokojů, kuchyňka, koupelna s toaletou. Dům je vytápěn plynovým kotlem (kromě sklepních prostor, kde se využívali elektrické přímotopy), vodu ohřívají 4 elektrické bojlery, rozvody elektroinstalace jsou v mědi, nové rozvody vody, střecha je částečně zrekonstruovaná, dům má euro okna. Při rychlém jednání je možná sleva! Zajímavá investiční příležitost.