Prodej, Mobilheim, 44m2 - Cheb - Dřenice, Jesenická vodní nádrž

250 000 Kč
Číslo zakázky 782
Dřenice - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tuto nabídku nemovitosti můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tuto nabídku nemovitosti můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Dřenice
Plocha užitná
44 m²
Patro
Nabízíme ke koupi mobilheim s přístavbou u Jesenické vodní nádrže. V domě je kuchyň s jídelním koutem, ložnice (dvě válendy s úložným prostorem), dětský pokoj, obývací část, koupelna s umyvadlem a špíz. Dům je připojen na elektriku a užitkovou vodu.Součástí prodeje je i vlastní mobilní toaleta. Nedaleko domu je zbudované dětské hřiště, před domem je místo pro venkovní posezení a cca 60m od domu je Jesenická vodní nádrž.