Prodej, Byt, 3+1, 100 m²

3 350 000 Kč
Karlovy Vary, I. P. Pavlova
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji prostorný mezonetový byt s dispozicí 3+1 s podlahovou plochou o výměře 100 m2, který se nachází ve 4. patře (poslední patro) cihlového domu s výtahem v těsné blízkosti lázeňské zóny. V domě je nový výtah a vytápění bytů zajišťuje centrální dálkové topení. Byt prošel v minulosti rekonstrukcí a nabízí pohodlné bydlení v centru města Karlovy Vary. Součástí bytu je sklep o výměře 4 m2. Historický dům z roku 1892, ve kterém se byt nachází, je po celkové rekonstrukci. V blízkosti bytu je k dispozici veškerá infrastruktura. Parkování je možné v blízkosti domu.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
3 350 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Karlovy Vary
I. P. Pavlova
Číslo zakázky
127
Plocha podlahová
100 m²
Plocha užitná
100 m²
Patro
5
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Jaroslav Krchňavý

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Jaroslav Krchňavý
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.