Prodej, Byt, 3+1, 98 m²

4 950 000 Kč
Číslo zakázky 1096
Karlovy Vary,Stará Kysibelská - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento byt můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Stará Kysibelská
Plocha užitná
98 m²
Patro
4
PENB
C

Nabízíme k prodeji atypický mezonetový byt v novostavbě cihlového domu s dispozicí 3+1 o celkové ploše 98 m2 v klidné lokalitě, části Drahovice. Bytová jednotka v osobním vlastnictví je ve čtvrtém patře udržovaného domu s výtahem. K bytu náleží sklep. Vytápění a ohřev vody dálkově. Nízké provozní náklady. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti bytu. Možnost přikoupení garáže, která se nachází v přímo v domu.Velice klidné místo s výhledem do zeleně. Doporučujeme osobní prohlídku.