Prodej, Byt, 3+kk+lodžie/balkón , 122 m²

7 500 000 Kč
Karlovy Vary, Libušina

Nabízíme prodej nadstandardního luxusního bytu v Rezidenci Královská Vyhlídka, nacházející se v širším lázeňském území města Karlovy Vary. Byt s dispozici 3+kk a dvěma balkóny o výměře 117,1 m2 je nabízen včetně vybavení a designového nábytku patrného z fotografií. K bytu náleží parkovací stání v podzemních garážích a sklep. Objekt je střežen kamerovým systémem a disponuje celodenní recepcí. Byt se nachází v blízkosti lázeňského centra i kompletní občanské vybavenosti - MHD, škola, školka, obchod, restaurace, fitcentrum. Doporučujeme.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
7 500 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Karlovy Vary
Libušina
Číslo zakázky
239
Plocha užitná
122 m²
Patro
2
Balkón/lodžie
ano
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. David Fusek

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. David Fusek
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných bytů.

aktuální nabídky bytů