Prodej, Komerční, Obchodní prostory, 248 m²

9 500 000 Kč
Karlovy Vary, Jaltská
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji nebo dlouhodobému pronájmu komerční prostor v obchodně správním centru Karlových Varů, Jaltské ulici o celkové ploše 248 m2 se samostatným vchodem a dvěma výlohami do frekventované ulice. V současné době je zde provozován hudební klub. Možnost rekolaudace k požadovanému využití. Tato nebytová jednotka má samostatné měřiče spotřeby energie, vody i tepla. Součástí prodeje je kancelář ve druhém patře domu o velikosti 14 m2. Pro bližší informace a osobní prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
9 500 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Jaltská
Číslo zakázky
397
Plocha užitná
248 m²
Patro
1
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Martin Brunclík

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Martin Brunclík
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných komerčních nemovitostí.

aktuální nabídky komerčních nemovitostí