podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Komerční, Obchodní prostory, 253 m²

19 900 000 Kč
Číslo zakázky 849
Roztoky,Nerudova - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tuto komerční nemovitost můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tuto komerční nemovitost můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Nerudova
Plocha užitná
253 m²
Plocha pozemku
1 250 m²
Patro
PENB
F

Nabízíme k prodeji komerční prostor, který je nyní užíván jako kavárna spolu s rodinným domem v Roztokách u Prahy, Nerudově ulici. Celková plocha I.NP má výměru 157 m2 a vedle kavárny a jejího zázemí se zde nachází ještě samostatný pokoj s kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením a vstupem na zahradu. Prostor lze přizpůsobit případně pro jiný záměr podnikání ( kancelář, ordinace, obchod, učebna...) nebo přestavět na bydlení. Ve II.NP domu se nachází byt s dispozicí 3+kk o celkové ploše 96 m2. Vedle domu je zahrádka sloužící pro účely kavárny. Za domem pak vzrostlá zahrada s okrasným jezírkem, vrtanou studnou s vydatným zdrojem vody a posezením. Celý dům je částečně podsklepený a prošel dílčími úpravami. Veškerá občanská vybavenost se nachází v blízkosti nabízené nemovitosti.