Prodej, Dům, Chata, 200 m²

4 890 000 Kč
Číslo zakázky 301
Boží Dar - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Plocha podlahová
200 m²
Plocha užitná
200 m²
Plocha pozemku
330 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
Patro

Nabízíme k prodeji soubor dvou rekreačních chalup v jedinečné, naprosto klidné lokalitě nedaleko běžkařského areálu Jahodová louka, Boží Dar. Oba objekty mají dvě nadzemní podlaží a jsou napojeny na na odběr elektřiny a zdroj vody. Každý z objektů má samostatný kotel na tuhá paliva zajišťující vytápění. Objekty jsou v odpovídajícím technickém stavu pro rekreační účely bez nutnosti zásadních úprav. Příjezd je po nezpevněné cestě zhruba 600 metrů od hlavní komunikace. Doporučujeme všem, co hledají výjimečné bydlení v Krušných horách ke sportování či relaxaci.