podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Garáže, 18m2 - Kladno

550 000 Kč
Číslo zakázky 873
Kladno,Americká - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tuto nabídku nemovitosti můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tuto nabídku nemovitosti můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Americká
Plocha užitná
18 m²
Patro

Nabízíme k prodeji garáž v družstevním vlastnictví nacházející se v Kladně v ulici Americká, v přízemí uzavřeného komplexu. Garáž je vymalovaná, podlaha betonová nově natřená, výklopná vrata bez elektrického pohonu, do garáže je zavedena elektřina. Hlavní vrata do komplexu jsou elektrický pohon, celý komplex je monitorován kamerovým systémem.