podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Dům, Rodinný dům, 210 m²

8 990 000 Kč
Číslo zakázky 876
Karlovy Vary,Kvapilova - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Kvapilova
Plocha užitná
210 m²
Plocha pozemku
368 m²
Plocha zahrady
196 m²
Dům pokoje
5 a více pokojů
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji třípodlažní prvorepublikovou vilu s garáží v klidné části Karlových Varů, ulici Kvapilova. V roce 2004 na domě proběhla kompletní rekonstrukce. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel, ohřev vody el. bojler. Každé podlaží je možné využívat samostatně. Vhodné pro vícegenerační bydlení, komerční účely, ale i pro rodinné bydlení. Za domem se nachází malá zahrada. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti domu. Doporučujeme osobní schůzku.