podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Komerční, Činžovní dům, 450 m²

11 900 000 Kč
Číslo zakázky 1086
Karlovy Vary,Dvory,Chebská - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku. Tuto komerční nemovitost můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a. 
Tuto komerční nemovitost můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč / % Vlastní zdroje:

Doba splácení: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Loga - banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Dvory
Chebská
Plocha užitná
450 m²
Plocha pozemku
296 m²
Plocha zastavěná
165 m²
Patro
PENB
G

Nabízíme k prodeji třípodlažní bytový dům se šesti bytovými jednotkami nacházející se v Karlových Varech, městské části Dvory, ulici Chebská. Dům disponuje třemi bytovými jednotkami o velikosti 3+1, dvěmi o velikosti 2+1 a jedním bytem o velikosti 1+1. Všechny bytové jednotky jsou dlouhodobě pronajaté, což zajišťuje majiteli čistý měsíční výnos. Dům prošel v posledních letech rekonstrukcí, byla zhotovena fasáda, vnitřní omítky, nová kanalizace a rozvody vody, opravená střecha. Bližší informace o výnosu z nájmu sdělíme po telefonu. Zajímavá investiční příležitost.