Prodej, Dům, 550 m²

11 800 000 Kč
Sokolov

Nabízíme k prodeji prostorný činžovní dům v centru města Sokolov, který nabízí tři samostatné zubní ordinace s čekárnami, obchodní prostory v přízemí domu, dva byty 2+1 a jeden byt 3+1 určené k pronájmům a prostorný byt 4+1 využívaný majitelem pro vlastní bydlení, celý dům je dále podsklepený. Za domem se nachází pozemek umožňující parkování pro více vozů. Dům byl průběžně renovován s ohledem na budoucí komerční využití či kombinaci bydlení a komerčního využití, a to včetně jednotlivých prostor domu a technologického zázemí nemovitosti. Dům se skládá z několika podlaží a funkčně oddělených prostor, kdy každý z prostor je možné využívat samostatně k jednotlivým účelům. Vzhledem ke členitosti nemovitosti není možné v popisu obsáhnout její veškeré dílčí jednotlivosti, případné dotazy rádi upřesníme po telefonické domluvě. Doporučujeme.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
11 800 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Sokolov
Číslo zakázky
785
Plocha podlahová
550 m²
Plocha užitná
550 m²
Patro
4
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. David Fusek

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. David Fusek
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.