Prodej, Dům, 410 m²

17 900 000 Kč
Karlovy Vary
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji obytný řadový dům v lázeňské části Karlových Varů. V domě jsou prostory vhodné k podnikání - obchod, služby, recepce, infocentrum, ubytování. Celý dům prošel z větší části kompletní rekonstrukcí. Dům se nachází v lázeňské části města. Z vyšších pater domu je krásný výhled na údolí města. V blízkosti jsou obytné domy, hotely či penziony s nabídkou turistického ubytování. Při osobním jednání Vám rádi poskytneme další doplňující informace o nemovitosti. Doporučujeme osobní prohlídku.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
17 900 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Karlovy Vary
Číslo zakázky
289
Plocha podlahová
410 m²
Plocha užitná
410 m²
Plocha zastavěná
107 m²
Patro
1
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Věra Botková

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Věra Botková
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.