podobné nabídky TATO NEMOVITST JIŽ NENÍ V PRODEJI

Prodej, Dům, Chata, + Balkón/lodžie, 75 m²

1 500 000 Kč
Číslo zakázky 1174
Bochov, Dlouhá Lomnice - zobrazit na mapě  
Zajistíme Vám hypotéku 
Spočítejte si svou hypotéku
Cena nemovitosti1 500 000 Kč

Výše hypotéky 1,500,000,0080 Vlastní zdroje 1,500,000,00

Splatnost40 let

Vaše měsíční
splátka
při úroku 5.49% p.a.
 
 

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a není ani radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižší aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE s.r.o.: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 2,49% p.a. má měsíční splátku 13 235 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2 000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 2,53 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 3 034 459 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních informacích, které klient obdrží před podpisem smlouvy o úvěru. Konečné schválení úvěru je vždy v pravomoci banky, která může v procesu zpracování úvěru změnit příslušnou úrokovou sazbu či další parametry úvěru.

banky banky banky
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Dlouhá Lomnice
Plocha podlahová
75 m²
Plocha užitná
75 m²
Plocha pozemku
336 m²
Plocha zastavěná
55 m²
Plocha zahrady
281 m²
Dům pokoje
2 pokoje
Patro
Balkón/lodžie
ano

Nabízíme k prodeji chatu na okraji atraktivní rekreační oblasti u obce Dlouhá Lomnice, s možností trvalého bydlení. Stavba má dvě nadzemní podlaží, kdy v přízemí se nachází prostorná obytná místnost s krbovými kamny, terasa, kuchyň se sporákem, schodiště do podkroví, koupelna s wc a sprchovým koutem a technická místnost se samostatným vchodem. V podkroví je pak prostorná ložnice s malým balkonem. Na chatě byla provedena první etapa rekonstrukce obnášející kompletní výměnu střešní krytiny včetně všech okapů a svodů dešťové vody, dále kompletní rekonstrukce koupelny včetně potrubí, bojleru a čerpadla s tlakovou nádobou na pitnou vodu. Celková výměra pozemku je 336 m2. V těsné blízkosti se nachází tři další pozemky o celkové výměře 419 m2, které lze levně pronajmout popřípadě i odkoupit. Stavba je napojena na el. energii, má vlastní studnu s pitnou vodou a septik. Pěší vstup na pozemek je řešen lávkou přes trvale tekoucí potok, který dodává místu příjemnou atmosféru. Na pozemek lze i zajet vozidlem přes 300 m vzdálený zemědělský můstek. V této rekreační oblasti je řada objektů trvale obydlena.