Prodej, Chata, 28m2 - Kyselka - Radošov

949 000 Kč
Radošov
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji chatu v osobním vlastnictví se zastavěnou plochou 28 m2 nacházející se v zahrádkářské kolonii, na pozemku o rozloze 1.059 m2, v obci Radošov u Kyselky, ve vyhledávané lokalitě v blízkosti Karlových Var. V prvním podlaží chaty se nachází kuchyně a menší pokoj, horní patro je přizpůsobené na spaní. Ze zadní části chaty je vstup do odděleného pokoje, pod kuchyní je místnost vhodná k užívání jako sklep nebo dílna. Na pozemku se nachází studna a vzrostlé dřeviny, v zadní části zahrady je dřevěná kolna.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
949 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Radošov
Číslo zakázky
677
Plocha užitná
56 m²
Plocha pozemku
1 059 m²
Plocha zastavěná
28 m²
Plocha zahrady
1 031 m²
Dům pokoje
4 pokoje
Patro
0
Balkón/lodžie
ano

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Pavlína korunková

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Pavlína Korunková
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných ostatních nemovitostí.

aktuální nabídky ostatních nemovitostí