Prodej, Dům, Rodinný dům, 145 m²

1 190 000 Kč
Černá
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme prodej chalupy v Černé u Kraslic spolu s rozlehlým pozemkem o celkové výměře 2364 m2. Dům prošel v uplynulých letech částečnou, nedokončenou rekonstrukcí, kdy došlo k výměně střešní konstrukce, krytiny, oken, v části domu byly realizovány SDK podhledy. Nutné dokončení rekonstrukce, stav viz. fotografie aktuálního stavu. Objekt je vhodný k rekreačnímu využití (dům má přidělené č.ev.), případně i k bydlení.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
1 190 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Černá
Číslo zakázky
467
Plocha užitná
145 m²
Plocha pozemku
2 364 m²
Plocha zastavěná
120 m²
Dům pokoje
4 pokoje
Patro
0
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. Martin Šíma

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. Martin Šíma
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných domů.

aktuální nabídky domů