Prodej, Byt, 4+1+lodžie/balkón , 82 m²

2 470 000 Kč
Karlovy Vary, Drahovice, Stará Kysibelská
Další fotografie
Black
Zavřít galerii

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku s dispozí 4+1 o celkové ploše 82,20 m2 s lodžií v rekonstruovaném panelovém domě. Bytová jednotka je v dobrém stavu, udržovaná. Před cca 10ti lety byla částečně modernizována, zejména bytové jádro. Výhodou této nabídky je nadstandardní velikost bytu a jeho dispozice, která se v panelových domech neobjevuje v nabídce často. Před domem je parkoviště, veškerá občanská vybavenost v místě, klidná a vyhledávaná čtvrť. Jednotka je ihned volná.

Hlavní údaje k nemovitosti

Cena (za nemovitost):
2 470 000 Kč
Právní servis
zdarma
Vyřízení hypotéky
zdarma
Lokalita
Drahovice
Stará Kysibelská
Číslo zakázky
631
Plocha podlahová
82 m²
Plocha užitná
82 m²
Patro
8
Balkón/lodžie
ano
PENB
G

Hypoteční kalkulačka

Tento dům můžete mít již za měsíčně při sazbě % p.a.

Výše hypotéky: Kč (LTV: %) Vlastní zdroje:

Splatnost hypoteky: let

ZÍSKAT NABÍDKU

GOLEMFINANCE, Karlovy Vary
zákonné informace

Loga - banky
×

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je nejnižsí aktuálně dosažitelnou sazbou, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních

Ing. Martin Šíma

Máte zájem o prohlídku nebo o podrobnější informace? Kontaktujte mě.

Ing. Martin Šíma
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost Dobrébydlení Trading s.r.o. je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

Tato nabídka již není aktivní

Nevadí, máme pro Vás spousty jiných bytů.

aktuální nabídky bytů